S E T V I A

Dijital Pazarlama

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin müşterileri oldukları yerlere ulaşmalarını sağlarken aynı zamanda markalarını karakterize eder ve müşteri tabanını genişletir. Doğru yapılırsa, sosyal medya pazarlaması, doğal bağlantılar kurulmasına yardımcı olarak ve trafik, farkındalık, marka bilinirliği ve iyi niyete yol açan diğer pazarlama tekniklerinin (SEO ve SEM dahil) etkinliğini artırabilir. Sosyal medya stratejisi, yönetimi veya reklamı ile mücadele ediyorsanız, size yardımcı olabiliriz.

Bizi Arayın

DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETLERİMİZ

GOOGLE ADWORDS

Google üzerinde bir arama yaptığınızda o kelime ile ilgili binlerce site sıralanarak önümüze gelir. Fakat binlerce site arasından ilk sayfada listelemeye girmek için Adwords reklamları rol oynar.

SOSYAL MEDYA STRATEJİ GELİŞTİRME

Sosyal medya faaliyetlerinden somut sonuçlar elde etmenize yardımcı olduğumuz bir dizi yüksek değerli sosyal medya danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

SOSYAL MEDYA REKLAM YÖNETİMİ

Sosyal medya reklamcılık hizmetlerimizin büyümeyi hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Sosyal medya üzerinden reklam vererek, müşterilerimizin % 99'U sonuç gördü.

SOSYAL MEDYA İÇERİĞİ OLUŞTURMA

Tekliflerinizi çevrimiçi sosyal medya üzerinden pazarlamanıza yardımcı olacak bir dizi sosyal medya gönderi resmi hazırlama ve içerik yazma hizmeti sunuyoruz.

Neden bir sosyal medya yönetimine ihtiyacınız var?​

Şirketiniz hangi sektörde olursa olsun, müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Her zaman ilk seçenek siz olmanız için onları sizinle meşgul ve markanıza bağlı tutmanız önemlidir.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bunun hakkında konuşan ve sağlayan şirketleri aradıklarına sizi bulabilmelidir. Sosyal medya yönetim hizmetimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni müşteriler yaratmasına yardımcı olacaktır.

Müşterilerinizin sosyal medyada şirketiniz hakkında neler söylediğini dinlemelisiniz ve endişelerine cevap vermelisiniz. Sosyal medya yönetim hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu ve olumsuz görüşlere içtenlikle cevap vermesinin olumlu yönlerini vurgulamaya odaklanmaktadır.

Çoğu işletme sahibi ve pazarlama yöneticisi, tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamana sahip değil. Firmamızın her bir üyesi sosyal medya yönetiminde sertifika aldı ve ajansımız pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.

featured